Beskrivelse
6 styles to choose from

Large Size

Bright Colors

Wooden Maerials

Educational Games

kr 361,69 - kr 361,69
6 styles to choose from

Large Size

Bright Colors

Wooden Maerials

Educational Games

| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ltpt001 |
| Gender | Unisex |
| Puzzle Style | 3D PUZZLE |
| Warning | none |
| Color | Multicolors |
| Size | 38*15cm |
| Weight | 0.25kg |
| Package | OPP |
| Material | Wood |
| Theme | Kawaii Cartoon Animals |
| Style | Educational Toys for Children |
| Type | Learning Kids Toys |
| Age | 0-36 months |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.