Beskrivelse
Welcome to my shop
There are many discounted products! Limited Time Offer!
Commodity material:PVC
Size: About 19cm
Packaging: with /without box







kr 523,61 - kr 567,29
Welcome to my shop
There are many discounted products! Limited Time Offer!
Commodity material:PVC
Size: About 19cm
Packaging: with /without box







| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | Threezero |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | not for children under 3 years |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 19cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | M004 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.