Beskrivelse












kr 59,28 - kr 64,64












| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | ISHOWTIENDA |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Mechanical Animal |
| Dimensions | 10cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | None |
| By Animation Source | CHINA |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Robot |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Robots |
| Material | ABS |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.