Beskrivelse
Titan 13 Action Figure Multi Joint Movable Doll 3D Printed Lucky 13 Action Figures Robot Children Toy Kids DIY Stress Relief Toys















kr 60,87 - kr 71,01
Titan 13 Action Figure Multi Joint Movable Doll 3D Printed Lucky 13 Action Figures Robot Children Toy Kids DIY Stress Relief Toys















| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14 cm |
| Children Toy | Action Figures |
| Kids Toys | 3D Printed Figures |
| Action Figure | Toys for Kids |
| Titan 13 Action Figure | Articulated Dolls |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | Titan 13 Action Figure |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 5.5*1.5*14cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Puppets |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Theme | Robots |
| Warning | Keep away from fire |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.