Beskrivelse
T13 Action Figure Titan 13 Action Figure Dummy Lucky 13 Action Figure 3D Printed Multi-Jointed Movable Nova 13 Action Figure Toy










kr 63,00 - kr 68,69










| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Mechanical Animal |
| Dimensions | 5.5*1.5*14cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | CHINA |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Mfg Series Number | Robot |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Titan 13 Action Figures |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Robots |
| Material | ABS |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.