Beskrivelse
T13 Action Figure Set Tool 3D Printed Multi-Jointed Movable Robot Doll Anti-stress Handmade Assembly Toys for Boys Kids Gift















kr 61,67 - kr 68,04















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 14cm |
| Remote Control | Yes |
| Condition | In-Stock Items |
| Theme | Robots |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.