Beskrivelse














kr 94,87 - kr 97,79














| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | QWZ |
| Package | sets |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 33*11*5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 33*11*5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QZ1249 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Stuffed |
| Warning | NO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.