Beskrivelse
Stress Reliever Toys Fidget Toys Children Adult Slug Puzzle Peristalsis Funny Lobster Anti Stress Squishy Toy 2023 Hot Sale
Note: red and yellow are non-luminous, green, pink and blue will be luminous at night











kr 52,86 - kr 112,40
Stress Reliever Toys Fidget Toys Children Adult Slug Puzzle Peristalsis Funny Lobster Anti Stress Squishy Toy 2023 Hot Sale
Note: red and yellow are non-luminous, green, pink and blue will be luminous at night











| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Sports |
| Model Number | 26cm-90g |
| Certification | CCC |
| Feature 1 | fidget toys |
| Feature 2 | squishy |
| Feature 3 | stress reliever toys |
| Feature 4 | fidget toys for anxiety |
| Feature 5 | squishy toy |
| Feature 6 | toys for children |
| Feature 7 | cheap stuff for teens under a dollar |
| Feature 8 | 2024 NEW Hot Sale |
| Feature 9 | stress relief |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.