Beskrivelse
Star Wars Star Wars Jedi Knight Baby Yoda The Force Awakens Master Yoda Small Figurine Wholesale
Product height: 12cm
Product weight: 0.039g
Color Box Size: OPP Bagged
Packing Quantity: 200Pcs
Carton Size:













kr 145,24 - kr 145,24
Star Wars Star Wars Jedi Knight Baby Yoda The Force Awakens Master Yoda Small Figurine Wholesale
Product height: 12cm
Product weight: 0.039g
Color Box Size: OPP Bagged
Packing Quantity: 200Pcs
Carton Size:













| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Hot Toys |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 12cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/6 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Warning | No Fire |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.