Beskrivelse
Star War Characters Master YODA with Sword Action Figure Toys
size about 7cm
no retail box






kr 127,30 - kr 127,30
Star War Characters Master YODA with Sword Action Figure Toys
size about 7cm
no retail box






| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | star war figure |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | yoda |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | yoda |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.