Beskrivelse
Category: Spiderman Peter Parker Miles Morales Figure
Size: 15.5cm
Material: PVC
Packaging: with box










kr 425,57 - kr 425,57
Category: Spiderman Peter Parker Miles Morales Figure
Size: 15.5cm
Material: PVC
Packaging: with box










| Vekt | 23 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 21 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Puppets |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 21*7*23cm |
| ACG Name | SPIDERMAN |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | CHINA |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | Spiderman |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.