Beskrivelse






kr 214,40 - kr 222,20






| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Feature 1 | Soft toy |
| Feature 2 | For newborn baby |
| Feature 3 | Plush toys |
| Feature 4 | Vaby gift |
| Feature 5 | Toys for newborns |
| Feature 6 | Toys for babies |
| Feature 7 | Rattle toys |
| Feature 8 | Vaby toys |
| Feature 9 | Anime plush |
| Feature 10 | Vaby rattles |
| Feature 11 | infant toys |
| Feature 12 | Teether for baby |
| Feature 13 | Newborn baby toys |
| Height | 47cm |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Shape | Animal |
| Size | 20*46cm |
| Material | Plush |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | separates |
| Dimensions | 20*46cm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.