Beskrivelse








kr 45,11 - kr 669,58








| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | MYGVN |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 10*10*5cm |
| Warning | Not for children under 3 years old |
| Model Number | Toy Sports |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Barcode | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.