Beskrivelse













kr 202,72 - kr 206,08













| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 16*12*6.5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 16*12*6.5cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 100Y |
| Recommend Age | 4-6y |
| Features | SOFT |
| Warning | Please stay away from fire |
| color | orange,purple |
| animal | snail |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.