Beskrivelse
Welcome to our store
Size: Approx 3.5-5cm/1.37-1.96inch tall
Material: PVC
Packaging: Packed in bag










kr 130,60 - kr 130,60
Welcome to our store
Size: Approx 3.5-5cm/1.37-1.96inch tall
Material: PVC
Packaging: Packed in bag










| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | age 14 years and up |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 3.5-5cm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Sprunki |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | 109782 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.