Beskrivelse






kr 124,18 - kr 128,57






| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | YONRA |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Y075 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Size | 9*9*8.5 cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Features | SOFT |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Dimensions | 3.55*3.55*3.35 inch |
| Warning | none |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.