Beskrivelse







kr 492,18 - kr 589,37







| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Is Batteries Included | No |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No Battery |
| Origin | Mainland China |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Barcode | No |
| Charging Voltage | 1.5v |
| Max Speed | 2m/s |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.