Beskrivelse






kr 45,89 - kr 46,41






| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 9*5*5cm |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 9*5*5cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Warning | Warning: To be used under the direct supervision of an adult |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.