Beskrivelse











kr 124,44 - kr 132,99











| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 19cm*19cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.