Beskrivelse
Please note
Squeezing the boxes may cause slight deformation, scratches, and peeling of the goods, but small defects do not affect collection. If you are perfectionist, please do not purchase them








kr 76,34 - kr 312,42
Please note
Squeezing the boxes may cause slight deformation, scratches, and peeling of the goods, but small defects do not affect collection. If you are perfectionist, please do not purchase them








| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 5-8cm |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.