Beskrivelse
Original Barbie 80th Anniversary Celebration Fashionistas Doll Ruby-Red Dress Blonde Red with Silvery Shoes & Necklace Toys Girl





kr 478,32 - kr 478,32
Original Barbie 80th Anniversary Celebration Fashionistas Doll Ruby-Red Dress Blonde Red with Silvery Shoes & Necklace Toys Girl





| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Barbie |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Battery | NONE |
| Certification | CE |
| Warning | NOT EAT |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | LESS 30cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | Interactive Dolls |
| Form | 1/6 |
| Gender | Girls |
| Barbie | Barbie doll |
| Barbie clothes | toys |
| dolls | barbie accessories |
| bjd doll | toys for girls |
| brinquedos | doll |
| bonecas | jouet fille |
| juguetes | girls dolls |
| baby toys | dolls for girls |
| 1/6 | toys for children |
| kids toys | doll clothes |
| 30cm | tall |




Copyright © 2026, all rights reserved.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.