Beskrivelse
One Piece 10CM Figure Toys Anime GK Roronoa Zoro Three-blade Sa-maximum PVC Action Collection Figurine Model Dolls Gifts Kids











kr 129,61 - kr 134,52
One Piece 10CM Figure Toys Anime GK Roronoa Zoro Three-blade Sa-maximum PVC Action Collection Figurine Model Dolls Gifts Kids











| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | ONE PIECE |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Roronoa Zoro |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Roronoa Zoro figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.