Beskrivelse
Product information :
-
Name: Spiderman Glove
-
Material: PVC , cloth
-
Color: As picture
-
Size: Glove 12x24cm ,Launcher 10x15cm
-
Package: Original box or opp bag
-
For age : > 3 years old
-
Sale : Retail and wholesale











kr 50,88 - kr 159,54
Name: Spiderman Glove
Material: PVC , cloth
Color: As picture
Size: Glove 12x24cm ,Launcher 10x15cm
Package: Original box or opp bag
For age : > 3 years old
Sale : Retail and wholesale











| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Hot Toys |
| Model Number | XT059 |
| Material | PVC |
| Dimensions | 24cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/1 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| ACG Name | SPIDERMAN |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | Spider Man |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | Keep away from fire |
| Recommend Age | 18+ |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.