Beskrivelse






kr 130,29 - kr 130,29






| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Brand Name | Bandai |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.