Beskrivelse
Product specifications: including keychain, approximately 9cm. Individual character model, approximately 4cm
Material: PVC
Color box size 5 * 4 * 7.5cm
Single weight: approximately 0.038kg (including color box packaging)












kr 84,76 - kr 95,39












| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Warning | No |
| Dimensions | 10cm |
| Scale | 1/60 |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Unisex |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.