Beskrivelse
New Disney Anime Mickey Mouse Sunglasses Kawaii Minnie Eyeglass Cartoon Children Summer Sunshades Girl Boy Toy Gifts











kr 64,04 - kr 91,75
New Disney Anime Mickey Mouse Sunglasses Kawaii Minnie Eyeglass Cartoon Children Summer Sunshades Girl Boy Toy Gifts











| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 13cm |
| ACG Name | Mickey Mouse |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | Pre-sale |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Mickey |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Disney |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plastic |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.