Beskrivelse












kr 92,01 - kr 95,13












| Vekt | 21 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | QWZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 18.5*15*3cm |
| Shape | Animal |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Package | sets |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 18.5*15*3cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QWZ550 QWZ551 |
| Recommend Age | 4-6y |
| Features | Stuffed |
| Warning | NO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.