Beskrivelse
Material: Alloy
Size: adjustable 54-60mm












kr 5,23 - kr 5,23
Material: Alloy
Size: adjustable 54-60mm












| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | No fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 54-60mm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | ONE PIECE |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Metal |
| Original Package | No |
| Material Science | Metal |
| size | 54-60mm |
| Packing method | opp bag |
| ACG Name | ONE PIECE |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.