Beskrivelse








kr 245,75
18 på lager








| Vekt | 25 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 6 ft / 183 cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Certificate Number | W240603 |
| Model Number | NPR9000C |
| Sports | Gymnastics |
| Gender | Unisex |
| Function | Cooperation/Interpersonal Relations Developing |
| Barcode | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.