Beskrivelse


73.66cm Large Dartboard Set for Youngsters – Includes 12 Colorful Sticky Darts, Perfect for Indoor/Outdoor Fun & Family Bonding, Enhances Hand-Eye Coordination, Foldable & Portable, Ideal Gift



kr 106,60 - kr 109,43


73.66cm Large Dartboard Set for Youngsters – Includes 12 Colorful Sticky Darts, Perfect for Indoor/Outdoor Fun & Family Bonding, Enhances Hand-Eye Coordination, Foldable & Portable, Ideal Gift



| Vekt | 22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 73cm |
| Dartboard Type | Bristles |
| Major Material | Flannel |
| Festival | Christmas,New Year,Spring Festival,Children's Day |
| Power Mode | Uncharged |
| Color | Mixed Color |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.