Beskrivelse
Product size: 13.5 * 13.5 * 21cm;
Note: The battery is not included when the product is sent, so the battery needs to be prepared by yourself.









kr 326,14 - kr 335,27
Product size: 13.5 * 13.5 * 21cm;
Note: The battery is not included when the product is sent, so the battery needs to be prepared by yourself.









| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 16 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 13.5*13.5*21cm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Spider-Man |
| Mfg Series Number | Robot |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Marvel |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plastic |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.