kr 75,95 - kr 75,95
| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | none |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Product Size | 95x6cm |
| Package | OPP |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.