Beskrivelse











kr 123,01 - kr 136,11











| Vekt | 23 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 34x20cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.