Beskrivelse
Products information:
|
Name |
Thanos Mask Glove |
|
For age |
Above 3 years old |
|
Size |
11-26cm |
|
Material |
Plastic |
|
Package |
Opp bag |
Mask function : Light
Glove : No function







kr 95,24 - kr 121,91
Products information:
|
Name |
Thanos Mask Glove |
|
For age |
Above 3 years old |
|
Size |
11-26cm |
|
Material |
Plastic |
|
Package |
Opp bag |
Mask function : Light
Glove : No function







| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Hot Toys |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 11-26cm |
| ACG Name | The Avengers |
| Scale | 1:1 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Thanos |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | JT038 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Name | Black Panther Mask Glove |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.