Beskrivelse
Hollow Knight Battle Car Cake Decoration Figure Model Toys 12cm


kr 129,61 - kr 129,61
Hollow Knight Battle Car Cake Decoration Figure Model Toys 12cm


| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | SELLWORLDER |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Hollow Knight |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 12cm |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Hollow Knight |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Hollow Knight |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.