Beskrivelse

kr 109,85 - kr 208,70

| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Material | PVC |
| Dimensions | 10cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Recommend Age | 6-12Y |
| ACG Name | STAR WARS |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.