Beskrivelse
About the package
Foam boxes will be used for wrapping, which can better protect the product safety and avoid damage

kr 153,61 - kr 153,61
About the package
Foam boxes will be used for wrapping, which can better protect the product safety and avoid damage

| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | NARUTO |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | NARUTO |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Brand Name | Bandai |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.