Beskrivelse
Frozen 2 Elsa Anna Figure Princess Doll Toys Snow Queen Children Girls Toys Elsa Dolls Clothes for Dolls Children Christmas Gift




kr 118,48 - kr 142,30
Frozen 2 Elsa Anna Figure Princess Doll Toys Snow Queen Children Girls Toys Elsa Dolls Clothes for Dolls Children Christmas Gift




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Model Number | Frozen 2 Elsa Anna Figure doll |
| Type | FASHION DOLL |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 30cm |
| Features | Model |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Dolls |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Theme | Movie & TV |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Battery | Snow Queen Children Girls Toys |
| Warning | Anna Figure Princess Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.