Beskrivelse
















kr 64,09 - kr 289,93
















| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Material | Oxford Cloth,Polyester |
| Chest Pack | Chest Bags |
| Cross Bag | Crossbody Bags |
| Fanny Pack | Shoulder Bag |
| Aesthetic Bags | crossbody pouch bag |
| crossbody bag women | cross body ladies bag |
| crossbody bags for women | womens shoulder bag |
| women shoulder bag black | women shoulder crossbody bag |
| girl crossbody bag | girls shoulder bags |
| shoulder bag women | shoulder bag men |
| Brand Name | FORTNITE |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 17x6x33cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Anime Bag |
| Mfg Series Number | Luggage & Bags |
| Theme | Movie & TV |
| ACG Name | FORTNITE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Recommend Age | 14+y |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.