Beskrivelse

Weight: 70g
Cap circumference: 55cm-64cm
Hat brim: 10.5cm
Hat depth: 11cm
kr 120,51 - kr 133,90

Weight: 70g
Cap circumference: 55cm-64cm
Hat brim: 10.5cm
Hat depth: 11cm
| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| products | Fortnites |
| Fabric name | acrylic fibres |
| Product category | caps |
| Cap style | dome |
| Main fabric composition | acrylic fibres |
| size | Adjustable |
| Component Content of Main Fabric | 81% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| series | Simplicity |
| Hat brim style | Broad eaves |
| Suitable for the season | Various festivals |
| Cornice shape | Hemming |
| weight | 80g |
| Suitable for gift giving festivals | Halloween Christmas Thanksgiving Easter |
| Brand Name | FORTNITE |
| Item Type | Model |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Theme | Movie & TV |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.