Beskrivelse

Hello there !
Welcome to my shop!
Product Feature:
Toy Size:10cm
Package goods: BY CHOOSE
Material: PVC
Condition: 100% NEW
Picture show:

kr 144,01 - kr 238,45


| Vekt | 14 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | model |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | model |
| Dimensions | 10cm |
| ACG Name | IRON MAN |
| Scale | 1/100 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | T7078 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.