Beskrivelse
Montessori Dart Board Target Sports Game Toys For Children 4 To 6 Years Old Outdoor Toy Child Indoor Girls Sticky Ball Boys Gift















kr 104,00 - kr 104,00















| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 44cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.