Beskrivelse













kr 60,89 - kr 97,16













| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | 14cm |
| Material | Plastic |
| Original Package | No |
| Theme | Robots |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.