Beskrivelse
Description:
Material: PVC
Size: about 16-18cm
Package:no box/with box
Chinese Version






















kr 63,28 - kr 446,13
Description:
Material: PVC
Size: about 16-18cm
Package:no box/with box
Chinese Version






















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | DRAGON BALL |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 16-18cm |
| ACG Name | DRAGON BALL |
| Scale | 1/100 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | dragon ball |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | dragon ball |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.