Beskrivelse
Dragon Ball Anime Keychain Son Goku Kakarotto Vegeta Trunks Keychain Cans Figure Toys Cartoon Keyring Children Gift Toys








kr 48,46 - kr 88,92
Dragon Ball Anime Keychain Son Goku Kakarotto Vegeta Trunks Keychain Cans Figure Toys Cartoon Keyring Children Gift Toys








| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4cm |
| ACG Name | DRAGON BALL |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Son Goku |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Dragon Ball |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Metal |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.