Beskrivelse
Disney surrounding Snow White dancing doll Cute Sinty Princess Arrow Car decoration ornaments Children Toys and mobile dolls
Single product size: 7.7*7*11.7cm

kr 58,60 - kr 58,60
Single product size: 7.7*7*11.7cm

| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Item Type | Cosplay Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Version Type | First Edition |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Theme | Movie & TV |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Original Package | Yes |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Material | PVC |
| Scale | 1/12 |
| Gender | Unisex |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | CHINA |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| size | 7.7x7x11.7cm |
| Applicable age | 4+ |
| Cartoon, anime type | snow White |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.