Beskrivelse

kr 279,08 - kr 279,08

| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 13 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 17cm |
| ACG Name | The Mandalorian |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | the child Grogu |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plush |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.