Beskrivelse









kr 57,90 - kr 57,90









| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Item Type | Anime Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Version Type | First Edition |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Theme | Anime |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Original Package | No |
| Warning | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Princess |
| Dimensions | 6.5cm |
| Puppets Type | Model |
| Material | PVC |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/12 |
| Gender | Unisex |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | Princess |
| Product size | 6.5cm |
| Product weight | 241g |
| Product material | PVC |
| Product type | Fairy tale princess |
| Suitable for | All |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.