Beskrivelse
kr 70,15 - kr 184,05
| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | None |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | about 3.5cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Elio |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Subject |
| Model Number | Action Figure Doll |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Brand Name | MINISO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.