Beskrivelse




Product description:
Size: 16cm
Packing: opp bag
We will ship as soon as possible
kr 119,65 - kr 119,65




Product description:
Size: 16cm
Packing: opp bag
We will ship as soon as possible
| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | zoobies |
| Model Number | 16cm |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 16cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/6 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | japan |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Warning | No fire |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.